• Skaidrā naudā, saņemot preci mūsu veikalā (Rīga, Dagmāras iela 16).
  • Ar debetu/kredītu karti, izvēloties atbilstošo funkciju pirkuma noformējumā.
  • Ar bankas pārskaitījumu, pēc rēķina saņemšanas uz norādīto elektronisko adresi.

Saņemiet preci mūsu veikalā – Bezmaksas.

Saņemiet preci  veikalā  Rīgā, Dagmaras  ielā 16. Veicot pasūtījumu, vienkārši norādiet, ka nāksiet precei pakaļ paši.  Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc tam, kad mūsu darbinieks Jūs ir informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots.

Saņemiet preces Omniva vai DPD pakomātā – Cena pa Latviju no 2,50.

Veicot pasūtījumu, vienkārši izvēlaties, kurš no pakomātiem Jums ir visērtākais. Izcenojumu tabula ir norādīta zemāk.  Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties ar bankas pārskaitījumu (pēc tam, kad esat saņēmuši rēķinu pa e-pastu) vai arī ar debetu/kredītu  karti. Kad mūsu darbinieks Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots, 1-2 darba dienu laikā (Latvija) saņemsiet īsziņu, ka Jūsu pasūtījums ir piegādāts izvēlētajā saņemšanas vietā. Prece jāizņem 3 darba dienu laikā pēc īsziņas saņemšanas.

Saņemiet preces ar kurjerpastu OMNIVA – Cena pa Latviju 7 EUR.

Ja vēlaties preci saņemt ar kurjeru, veicot pasūtījumu, vienkārši izvēlaties piegādes veidu kurjers OMNIVA. Preces piegāde notiks 1-2 darba dienu laikā (Latvija) no brīža, kad mūsu darbinieks Jūs būs informējis (pa tālruni vai e-pastu), ka Jūsu pasūtījums ir sagatavots. Ja izvēlaties šo piegādes veidu, Jūs varat norēķināties gan ar bankas karti, gan ar bankas pārskaitījumu (pēc tam, kad esat saņēmuši rēķinu pa e-pastu). Izcenojumu tabula ir norādīta zemāk.

LatvijaLietuva, IgaunijaEiropas Savienība
Pakomāts3,50 EUR – Omniva,
2,50 EUR – DPD
7,00 EUR – Omniva,
4,50 EUR – DPD
12,90 EUR –
18,99 EUR DPD
Kurjers7,00 EUR10,00 EUR25,00 EUR
Piegādes laiks1-2 darba dienas2-3 darba dienas7-10 darba dienas

Šis līgums tiek slēgts starp interneta tirdzniecības vietnes www.stellina.lv īpašnieku SIA „STELLINA”, vien. reģistrācijas Nr. 4000342430, juridiskā adrese: Tallinas iela 44-1, Jūrmala, LV – 2016, (turpmāk tekstā – Pārdevējs), un Pircēju, kas izdara pasūtījumu un veic pirkumu www.stellina.lv interneta tirdzniecības vietnē. Distances līgums attiecas uz visiem pasūtījumiem un pirkumiem, kas veikti www.stellina.lv interneta tirdzniecības vietnē. Šis Distances līgums neattiecas uz pirkumiem, ko Pircējs veicis Pārdevēja mazumtirdzniecības veikalā.

1. Pircējs pasūta, pērk un apmaksā, bet Pārdevējs piegādā un pārdod preces, kuras ir piedāvāti   www.stellina.lv interneta tirdzniecības vietnē (turpmāk “Preces”) saskaņā ar šī līguma noteikumiem (turpmāk tekstā saukts Līgums).

2. Pircējs pasūta Preces, aizpildot attiecīgu pasūtījuma formu Pārdevēja mājas lapā www.stellina.lv. Veicot pasūtījumu, Pircējs apņemas norādīt precīzu informāciju, t.i., vārdu, uzvārdu, piegādes adresi un savu kontaktinformāciju. Par jebkurām izmaiņām Pircējs apņemas ne vēlāk kā 24 stundu laikā no pasūtījuma apstiprinājuma saņemšanas brīža informēt Pārdevēju, rakstot e-pastu uz [email protected]. Pircējs ir atbildīgs par pareizu datu uzrādīšanu, pretējā gadījumā Preces piegāde netiek garantēta. Preces pasūtīšana uzskatāma par Pircēja piedāvājumu Pārdevējam noslēgt šo Distances līgumu par pasūtītātās Preces piegādi un par Pircēja piekrišanu iegādāties pasūtīto Preci par norādīto cenu. Personas dati, kas attiecas uz preces piegādi, netiek nodoti trešajai personai, izņemot VAS Latvijas pasts, DPD un SIA „OMNIVA” (turpmāk kurjerpasts), pasūtījuma piegādes nodrošināšanai.

3. Pārdevējs veic Preces piegādi Pircēja norādītajā adresē saskaņā ar kurjerpasta noteiktajiem tarifiem. Pircējs sūtīšanas izdevumu un Preču apmaksu veic kopā, pirms apstiprinājuma saņemšanas un Preču piegādes no Pārdevēja. Piegādes cena tiek iekļauta rēķinā.

4. Pasūtījumus Pircējs var veikt 24 stundas diennaktī, bet pasūtījumu komplektēšanu Pārdevējs veic: darba dienās no plkst. 10.00 līdz 16.00, sestdienās, svētdienās – komplektēšana netiek veikta. Pārdevējs nosūta Pircējam apstiprinājumu par pasūtījuma pieņemšanu e-pasta veidā. Ja Pircējs nesaņem apstiprinošu e-pastu, tad pasūtījums nav pieņemts. Pasūtījuma komplektēšana tiek uzsākta brīdī, kad nauda ir ieskaitīta Pārdevēja kontā.

5. Pircējs var izmantot Latvijas Republikas Patērētāju tiesību aizsardzības likumā ietvertās atteikuma tiesības un atgriezt Preci 14 (četrpadsmit) kalendāro dienu laikā. Lai izvairītos no strīdus situācijām, Preces saņemšanas brīdī Pircējam ir jāpārliecinās vai tā atbilst pasūtījumam (krāsa, preces nosaukums un citi būtiski parametri).

6. Gadījumā, ja Preces ir sakomplektētas neprecīzi, Pircējam ir tiesības Preci apmainīt 14 (četrpadsmit) dienu laikā, aizpildot atgriešanas veidlapu.

7. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, jāņem vērā šādi ieteikumi un nosacījumi:

7.1. Atgriežamā Prece nedrīkst būt lietota (ņemot vērā Preces specifiku). Veselibas un higiēnas apsvērumu dēļ gēllaku un citu maniķīra/pediķīra palīglīdzekļu atgriešana/apmaiņa netiek veikta. Ja atgriežamās Preces stāvoklis ir pasliktinājies, un tas ir noticis nepareizi to uzglabājot, Pircējam nav tiesības izmantot atteikuma tiesības.

7.2. Pircējam ir pienākums saglabāt un nesabojāt Preces oriģinālo iepakojumu.

7.3. Ja Pircējs vēlas izmantot atteikuma tiesības, tādā gadījumā tam ir jāsazinās ar Pārdevēju pa e-pastu [email protected]. Pircējs saņem no Pārdevēja atteikuma veidlapas formu, kuru aizpilda un nosūta Pārdevējam uz iepriekšminēto e-pastu.

7.4. Pircējam ir pienākums saglabāt gan kurjerpasta dokumentus par Preces saņemšanu, gan pasta/kurjerpasta dokumentus par Preces atgriešanu Pārdevējam.

7.5. Sīkāku informāciju par to, kas ir distances līgums un atteikuma tiesības, Pircējs var iepazīties sekojošā mājas lapas adresē: http://www.ptac.gov.lv

7.6. Naudu par atgriežamo Preci Pārdevējs pārskaita uz Pircēja atteikuma veidlapā norādīto bankas kontu  30 (trīsdesmit) kalendāro dienu laikā pēc Līguma izbeigšanās un atteikuma veidlapā norādītās Preces saņemšanas atpakaļ Pārdevēja noliktavā (Dagmāras ielā 16, Rīgā, Latvijā, LV 1007), pamatojoties uz Pircēja atteikumu.

8. Vidējais piegādes laiks ir 2 (divas) līdz 6 (sešas) darba dienas Latvijas teritorijā un 4 (četras) līdz 10 (desmits) darba dienas ārpus Latvijas teritorijas, taču Pārdevējs patur tiesības Preci piegādāt 2 (divu) kalendāro nedēļu laikā, jo piegādes termiņi var mainīties atkarībā no  Preces pieejamības noliktavā.

9. Visas cenas ir norādītas ar 21 % PVN (pievienotās vērtības nodoklis).

10. Apmaksu par Preci Pircējs veic interneta veikalā www.stellina.lv ar kredītkarti (MasterCard, Visa, Maestro, Visa Electron) vai ar pārskaitījumu uz SIA STELLINA konta numuru, kas norādīts priekšapmaksas rēķinā. Visus piegādes izdevumus sedz Pircējs.

11. Šis Līgums ir saskaņā ar Latvijas Republikas normatīvajiem aktiem. Pircējs apliecina, ka ir iepazinies ar šī Līguma noteikumiem un apņemas tos ievērot un pildīt.

12. Pircējs tiek informēts, ka Pārdevējam ir tiesības jebkurā laikā vienpusēji mainīt šī Līguma noteikumus.